REGULUS TZT 63

Regulus TZT63 - Elektronický zásuvkový termostat s časovačem k elektrickému topnému tělesu Pokojový zásuvkový termostat s LCD displejem (teploměr) a LED diodou. Možnost...
Doporučená nabídka Rychlá dodávka

• nevím
    • displej ukazuje nesmysly podle návodu nelze seřídit

zklamání

Regulus (značka)

velice nás mrzí, že nejste s výrobkem spokojený. Bohužel z tohoto popisu není možné specifikovat, o jaký se může jednat problém. Požádal bych Vás o zaslání detailnějšího popisu závady. Ideálně kontaktujte technického specialistu na termostaty Regulus pana France na e-mail: [email protected]

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• Funguje skvěle. Elektronika nastaví topidlo přesně na požadovanou teplotu, počátek a ukončení sepnutí topidla, termostat je přesný.
    • Nic.

Perfektní termostat, mohu jen doporučit.

Umístění
na radiátor

Pokojový zásuvkový termostat s LCD displejem (teploměr) a LED diodou. Možnost ručního sepnutí po dobu nastavitelného časového limitu

Je vhodný ke spínání jednofázového elektrického topného zařízení s max. spínanou zátěží 16 A.

Při funkci termostatu zapíná a vypíná topné zařízení v závislosti podle požadované a aktuální teploty v místnosti (vytápění na zvolenou teplotu v rozsahu 5 až 35 °C).

Při funkci časového spínače zapne topné zařízení na nastavenou dobu (vytápění po zvolený časový úsek v rozsahu 15 min. až 5 hodin).

Snadné ovládání pomocí tří tlačítek: nahoru ▲, dolů ▼ a potvrdit .

LCD displej zobrazuje teplotu okolí a odpočítávaný čas do vypnutí funkce časového spínače.

Signalizace sepnutí je indikována symbolem plamínku na displeji a rozsvícením zelené LED.

Funkce protimrazové ochrany sepne topné zařízení při poklesu okolní teploty pod 5 °C a na displeji se zobrazí symbol vločky.

Funkce časovače lze vypnout návratem do režimu termostatu.

Napájení: 230 V~ / 50Hz

Pracovní teplota 0 - 45 °C

• Nastavení doby časovače: 15 min. - 5 hod. s krokem 15 min.
  • Nastavení teploty termostatu: 5 - 35 °C s krokem 0,5 °C
  • Rozmezí zobrazované teploty okolí: 0 - 40 °C s krokem 0,5 °C
  • Provozní vlhkost: 5 - 95 % (prostředí bez kondenzace)

Krytí IP 20

Skladovací teplota: -20 až 55 °C

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta77 Kč100 % • 1 245 recenzíDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v sanitaatopeni.cz

• Sloužil dobře 12 let,tak musel být nový
    • Nevýhody žádné,spokojenost

• fungoval rok
    • PRO PŘÍMOTOPY NEPOUŽITELNÉ POKUD MÁTE SAZBU D45d
    • -při odpojení proudu si nemapatuje nastavení, alespon že je po resetu nastaven na 20C, omg
    • -špatně čitelný/utopený displej bez podsvícení
    • -po roce provozu přestal spínat > reklamace
    • -zoufalý návod

já jsem nespokojen, pro přímotopy do bytu doporučuji jiný typ/výrobce, ani by mě nenapadlo, že se při sazbě D45d bude 2x denně resetovat, omg!

ps. doporučuji výrobci a distributorovi věnovat vetší péči popisu výrobku a návodu, minimálně jako se snaží na Heurece omlouvat v komentářích:)

Regulus (značka)

to, že termostat fungoval pouze rok se někdy stane (je to jenom elektronika), proto je zde dvouletá záruka, ve které Vám termostat bez problémů vyměníme (respektive prodejce, od kterého jste jej zakoupil).
    Při odpojení si nepamatuje nastavení - je to jeho vlastnost, která je zmíněná u jeho popisu na našich stránkách i v návodu:
    "Upozornění: V případě odpojení termostatu od zdroje el. energie či při jejím výpadku budou nastavené hodnoty smazány a nastavení termostatu se vrátí na výrobní nastavení."
    Pro použití v zásuvkách ovládaných signálem HDO je vhodnější termostat TZ33, kde se teplota nastavuje kolečkem (potenciometrem), při vypnutí a opětovném zapnutí napětí je vždy nastavená teplota zachovaná.
    Zoufalý návod - příliš obecné hodnocení, těžko na něj reagovat. Pokud Vás rozplakal tak, že jste se nedočetl ani k pasáži o chování termostatu při výpadku proudu, pak se Vám omlouváme.

• nevím
    • displej ukazuje nesmysly podle návodu nelze seřídit

zklamání

REGULUS spol. s r.o.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta77 Kč100 % • 1 245 recenzíDalší informace

• Nic.

Perfektní termostat, mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Jednoduché ovládání i pro ženy :). Sama jsem si termostat zapojila i nastavila.Díky displeji mohu krásně sledovat teplotu i časování. Šetří energii a můj čas díky nastavené teplotě, kterou si udržuje. Používám k otopnému žebříku v koupelně a je to skvělé. Termostat splnil veškerá má očekávání.

Rozhodně doporučuji. Z počátku se mohu zdát vynaložené náklady na pořízení vyšší, ale když pak vidíte jak vše funguje a šetří to energii, kterou el. spotřebiče dokážou nešetrně spálit, je to velký a nejen ekonomický pomocník.

• Nízka cena
    • Jednoduché ovládanie
    • Ukazuje zle teplotu o 4.5 stupňa viac ako je pravda
    • mal som ho v zásuvke celý deň a dva teplomery pri ňom
    • absencia záložnej batérie pre uloženie nastavenia

Z dôvodu nesprávnej hodnoty teplomera by som tento produkt
    nedoporučil

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Téměř splňuje to ,co jsem očekával,až na to,že má opačnou funkci výstupního relé
    • V návodu by toto mělo být jasně napsáno
    • / opačná funkce relé na výstupu zpřístroje než je obvyklé /

S doplněním informace bych doporučil

Regulus (značka)

trochu jste nás zaskočil s tím, že termostat má opačnou funkci výstupního relé. Nevíme, co máte na mysli. Termostat je koncipovaný tak, že pokud je měřená teplota prostředí nižší, než nastavená (požadovaná), kontakt výstupního relé je sepnutý, na svorkách zásuvky je napětí a připojený spotřebič (topné těleso) je aktivní (topí). Teplota v místnosti stoupá a jakmile dosáhne nastavené (požadované) hodnoty, relé přepne, kontakt se rozpojí, na svorkách zásuvky je nulové napětí a spotřebič je vypnutý. Z tohoto hlediska je vše v pořádku.
    Kdyby mělo relé opačnou funkci, dal by se termostat využívat například k chlazení - byl by vypnutý a po dosažení nastavené teploty by zapnul připojený spotřebič (ventilátor, klimatizační jednotku...).
    Pokud jste měl na mysli cokoli jiného, můžete kontaktovat technika pana France na e-mail: [email protected] a ten Vám zodpoví všechny otázky, ohledně termostatů Regulus.

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• přijatelná cena
    • neuvádí přesnou teplotu místnosti, proto je složité nastavování automatického výtopu

Produkt jsem vybral kvůli nízké ceně.
    První kus dorazil a zjistil jsem, že začíná ukazovat o 2 - 6 stupňů více, než je v místosti reálné, proto jsem jej během 14dnů vrátil a objednal jinde - domníval jsem se, že jde o chybný kus a reklamovat jsem jej nechtěl, proto jsem volil vrácení.
    Druhý kus z jiného obchodu dorazil a při stejném problému jsem jej začal důsledněji zkoumat. Zjistil jsem, že když je strčený v zásuvce (byť nevyhřívá místnost), sám se zahřívá a ovlivňuje tak svou měřenou teplotu (cca +2 stupně). To dost znesnadňuje použití, není to dobrý produkt. Rozhodně bych jej nikomu nedoporučil.

Regulus (značka)

popisovaný problém se vyskytne po zapojení přístroje do zásuvky, kdy se aktivuje elektronika přístroje. Po připojení do zásuvky přístroj potřebuje cca 30 minut na auto-kalibraci elektroniky. Během této doby může ukazovat (zejména krátce po zapojení) popisovaný rozdíl teploty.
    Po uplynutí 30 min je měřená teplota přístrojem stabilní.
    Předpokládáme, že přístroj bude do zásuvky zapojen na začátku jeho používání. Pak při dalším použití bez jeho vypojování ze zásuvky funguje správně a ukazuje správnou teplotu.
    Je pravda, že v návodu je tento stav zmíněn jen okrajově.
    Děkujeme za Vaši připomínku a v novém vydání návodu připravíme lepší popis.
    S popzdravem

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

Cinnost bez dalšīch starostí.

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• - výborné do koupelny - termostat spolu s časovačem - zejména pro ovládání sušáku ručníků
    • - jednoduché ovládání
    • - nemá záložní baterii - při výpadku proudu je nutné znovu nastavit

Používám ho již 3 roky, pracuje bez poruch, na trhu jsem nenašel obdobný produkt za tyto peníze

Regulus (značka)

velice děkujeme za Váš podnět a v následující generaci termostatu bude již tento nedostatek odstraněn.
    Pokud by Vám stačil jednodušší model zásuvkového termostatu, máme v nabídce Termostat TZ33, který si nastavení udrží i při výpadku el. Proudu.