Google NEST 3. generace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v dotshop.cz

• Ovládání přes mobilní aplikaci
    • Funkce Auto Away která pozná kdy nejste doma a zbytečně netopí když to není potřeba
    • Opentherm
    • Bezdrátové propojení s Heatlink
    • Statistiky spotřeby energie
    • Velmi jednoduché ovládání

Prozatím snad nejlepší termostat, co jsem vyzkoušel. A po první topné sezóně hodnotím, že nákup se opravdu vyplatil. Doporučuju každému, hlavně pokud se často mění časy odchodu/příchodu z/do domu-což je i můj případ a myslím že tím mi Nest ušetřil dost peněz.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Pěkný design
    • Jednoduchá instalace
    • Jednoduchá obsluha
    • Dneska jsem velice spokojený, protože termostat funguje přesně jako v reklamě. I přes to, že jsem chtěl původně termostat vrátit. Viz zápory.
    • Docela vysoká cena za regulaci ON-OFF
    • Chybí český manuál a detailní troubleshooting
    • Na WWW stránkách produktu není čeština ale i v angličtině je velice komplikovaná cesta k získání konkrétní informace. Trvalo mi půl hodiny než jsem získal informaci, kterou jsem potřeboval. Kladem budiž, že jsem jí našel a závadu odstranil. Proto je moje hodnocení rozporuplné.

Při hodnocení produktu je třeba vzít v úvahu složitost dnešního světa. Mobily, tablety, WiFi, internet atd. Procesory řídí většinu dění kolem nás. Tento sofistikovaný termostat jsem si pořídil, protože mě podobná zařízení přitahují. Nedoporučuji ho lidem, kteří potřebují jenom regulovat teplotu v domě a další finty ho nezajímají. Jsem fanda do elektroniky s maturitou v oboru automatizace, ale poslední dobou mě unavuje to neustálé programování jednoduchých přístrojů s tisíci funkcemi. Moudro na závěr: "Až bude v kladívku procesor, tak bez naprogramování nezatlučeme ani hřebík" - Martin Beneš

• Nádherný vzhled termostatu, chytré ovladaní přes internet a telefon

Produkt nemá žádné parametry.

Chytrý termostat Nest 3. generace

Chytrý termostat Nest 3. generace je jednoduchý, elegantní a ušetří vám náklady za energie. Je inteligentní, snadno se ovládá a je široce kompatibilní pro integraci do vašeho topného systému. Termostat Nest je ovšem nejen velmi praktický pomocník v domácnosti, ale také velmi stylový doplněk interiéru.

Inteligentní člen domácnosti

Termostat Nest 3. generace vytvoří dokonalý komfort sledováním aktivit členů rodiny a přizpůsobuje optimální teplotu dle provozu v domácnosti. Zatopí, když se probouzíte nebo přijdete z práce a sníží teplotu v případě vaší nepřítomnosti. Zvládá spínat topení i klimatizaci. Stačí pouze měnit kruhovým voličem teplotu a on si pamatuje a učí se režimu vaší domácnosti.

Snadné ovládání

Díky volně stažitelné mobilní aplikaci můžete nastavit teplotu i když jste na druhém konci světa. Budete neustále v obraze, získáte aktuální informace o stavu teploty v domácnosti a budete mít přehled o nákladech na energie. Oceníte také jednoduchost a efektivitu aplikace. Termostat Nest lze samozřejmě nastavit také ručně nebo pomocí webové aplikace.

Široká kompatibilita

Chytrý termostat Nest je kompatibilní s téměř všem systémy ústředního vytápění včetně: • kotlů s průtokovým ohřevem vody,• kotlů pro vytápění nebo sestav se zásobníkem vody,• domácích zásobníků teplé vody,• systémů podlahového vytápění,• tepelných čerpadel vzduch-voda a země-voda (pouze pro vytápění),• kotlů na biomasu,• systémů s komunikačním protokolemOpenTherm,• zónových regulačních systémů (jedentermostat Nest na každou zónu),• systémů ovládaných napětím 220 V,• nízkonapěťových systémů,• dálkově ovládaného vytápění s elektrickým regulačním ventilem

• , zakoupeno v dotshop.cz

• Docela vysoká cena za regulaci ON-OFF
    • Chybí český manuál a detailní troubleshooting

• Nádherný vzhled termostatu, chytré ovladaní přes internet a telefon
  • , zakoupeno v iWant.cz

Mezi srovnatelnými produkty tento nemá konkurenci.

• Skvělý design
    • Je opravdu inteligentní, učení návyků uživatele vážně funguje
    • Aplikace
    • Nevím

Dlouho jsem vybíral nějaký jednoduchý a chytrý termostat. Ostatní termostaty jsou proti němu hloupé nebo minimálně kazí estetiku místnosti. Když návštěva vidí na zdi Nest, vždycky je hned zaujme. Plynový kotel ovládá bez problémů.