Recenze Elektrobock PT32 WiFi

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Přidáno: 24. února 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Docela příjemný vzhled,
  • Od prvního zapnutí zařízení hlásilo chyba WIFI, tudíž nepoužitelný na účel který mělo plnit. Výrobek jsem musel vrátit. Nejhorší bylo, že jsem měl připravenou doma instalaci, takže rozbombardovaná celá místnost a výrobek nefunkční. Ještě horší byl kontakt s výrobcem, respektive se Servisním oddělením. Na stránkách tři telefonní čísla, na prvním mi řekli že mám volat na ty dvě další, z kterých jedno bylo vypnuté a na druhé číslo přes pět celodenních pokusů jsem se nedovolal, nikdo ten telefon prostě nezvedl. Samozřejmě že mě až doposud již nikdo nekontaktoval. Štěstí, že jsem to kupoval přes Onlineshop.cz, kde mi fakt pomohli s reklamací, a dokonce zařídili zpětný svoz zadarmo...Na druhý den jsem měl peníze zpět na účtě!!...Fakt klobouk dolů, jejích přístup si moc cením.

Pokud by to mělo fungovat, tak bych byl možná i spokojen. zaujalo mě i webové rozhraní i aplikace do telefonu, hodně funkcí a možností...ale to je tak asi vše...zbytek byl k pláči. Zařízení má i externí zdroj napájení, což je škoda a otrava. To jsem ale věděl, a hlavně pro on-line komunikaci potřebuje veřejnou IP.

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s výrobkem a servisem.
Je možné, že jste obdržel zrovna vadný kus.
Zároveň si ceníme Vaší spokojenosti s našimi službami a doufáme, že spokojenost bude i při další spolupráci.
Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
ONLINESHOP.cz

Přidáno: 27. listopadu 2017

Zakoupeno v ELIMA.cz

• nepotřebuje cloud a pripojení na cizi server aby pracoval

Přidáno: 30. září 2017

Zakoupeno v ELIMA.cz

Instalaci by měl provádět člověk se zkušenostmi z oboru IT i elektro. U produktu nejsou obsaženy zálohovací baterie 2xAA (doporučuji hned dokoupit). Dále by mohl být dodáván konektor PTR AK1550/2-3.5 pro připojení zdroje do elektorinst. krabice. Po konfiguraci funguje termostat překvapivě hladce a spolehlivě včetně vzdáleného přístupu :).

Martin

Přidáno: 6. února 2017

Zakoupeno v ELIMA.cz

• Termostat se mi zamlouval a i funkcemi byl pro mě vyhovující. Hodně možností v nastavení.
  • Zdlouhavá komunikace při připojení k PC. Nefunkční wifi jako klient, produkt jsem vrátil.

Termostat se mi z pohledu funkčnosti zamlouval, bohužel nefungovalo všechny funkce, tak již na mě nepůsobil dostatečně důvěryhodné. Nedokážu říct, zda chyba wifi byla výjimečná, nebo to je častá závada. Jinak bych termostat doporučil.

Ověřený zákazník StavbaEU.cz

Přidáno: 10. prosince 2016

Zakoupeno v StavbaEU.cz

• ve spojitosti s aplikací v mobilu parádní udělátko. Intuitivní nastavení, dobrý dosah, jednoduchá aplikace, PID regulace udržuje teplotu jak má
  • mohl být delší káblík u zdroje

nelituji investice, zařízení hezky provedeno, displej dobře čitelný, určitě doporučuji. Jednoduché na zapojení. Aplikaci zvládá i manželka :)

Ověřený zákazník KOUPITONLINE.CZ

Bruno

Přidáno: 3. listopadu 2016

Zakoupeno v KOUPITONLINE.CZ

• parada, kotel si ovládám přes net.
  • nutná veřejná IP, ale žádný problém po požádání správce

výborná věc pro ovládání kotle na dálku

Ověřený zákazník KAMODY.CZ

Přidáno: 22. října 2016

Zakoupeno v KAMODY.CZ

Jde to

Ověřený zákazník OK-shop

PeVo

Přidáno: 25. ledna 2016

Zakoupeno v OK-shop

• velké možnosti nastavení, externí čidlo
  • nešlo nastavit WIFI když je v okolí víc sítí, snad to opraví programátoři (pomohlo sundat anténu), lepší by bylo možnost vepsat ssid ručně, zdroj k termostatu by byl lepší ten interní co nabízejí jako doplněk a externí na přání

mám ho týden a zatím splňuje co sem čekal

Ověřený zákazník OK-shop

Jiří Kavalíř

Přidáno: 23. listopadu 2015

Zakoupeno v OK-shop

• online termostat za rozumný peníz
  • čeština
  • mírně složitější ovládání než si člověk zvykne

zajímavý produkt