AURATON termostat 2025 RTH

Druh
prostorové

Popis

•     Nahrazuje starší model 091TX / 2000TX / 2005TX+
  •     termostat je vybaven 10 programy, z nichž u 7 je možnost vlastního nastavení
  •     na každý den může být nastaven jiný program
  •     pracuje se třemi teplotami – komfortní, úsporná a protizámrazová
  •     manuální režim s možností nastavení další teploty nezávislé na programu
  •     přesnost regulace 0,2°C / 0,4°C / PWM (od r. 2016)
  •     podsvícený displej s volbou tří barev podsvícení
  •     režim dovolené/manuální režim od 1 hod – do 99 dní
  •     počítadlo času provozu topného zařízení
  •     funkce vypnutí (mimo topnou sezónu pracuje pouze jako teploměr a hodiny)
  •     U tohoto modelu je možné přiřadit každému dni jiný program, v celém týdnu jsou ale použity pouze 2 teploty (slunce a měsíc).
  •     Pokud zákazník vyžaduje více teplot, je lepší volbou termostat AURATON 2030 RTH (až 8 teplot na den), nebo naše internetové termostaty TYBOX 5000 connected pack a TYBOX 5100 connected pack
  •     Dosah: v průměrné budově, při standardní konstrukci stěn cca 30m, na otevřeném prostranství až 300m.
  •     komunikuje s dalšími prvky systému LMS (okenní klika H-1, teplotní čidlo T-2)
  •     přijímač RTH (součást balení) je vybaven pamětí spínání za posledních 24 hod
  •     maximální zatížení přijímače RTH je 16 A

Specifikace

•     pracovní teplota 0 – 45°C
  •     rozsah řízení teploty 4 – 30°C
  •     Hystereze +/- 0,2°C / 0,4°C / nově PWM (viz manuál)
  •     protizámrazová teplota 4 – 10°C

• , zakoupeno v elventil.cz

Snadná obsluha

• funguje jak má
    • nepřesné hodiny

Termostat používám asi rok. V podstatě mu není co vytknout až na velmi nepřesné hodiny, za měsíc se hravě rozejdou o 1/4 hodiny i víc. Jinak spokojenost.

(značka)

děkujeme za zpětnou vazbu. U tohoto výrobku je možné uživatelsky provést kromě korekce teplotního čidla i korekci chodu hodin. Tuto funkci má termostat od verze firmwaru F3.1 (verze se zobrazí po vložení baterií). Pokud máte verzi nižší, nabízíme všem zákazníkům bezplatnou aktualizaci.
    V případě zájmu se na nás můžete kdykoliv obrátit, jsme k dispozici na tel. lince 515542277 nebo emailem na [email protected].
    Roman Brtník
    AURATON s.r.o.
    Popelova 384/73
    620 00 Brno
    Tel: +420 515 542 277
    Web: www.auraton.cz​

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• jednoduché a spolehlivé ovládání
  • , zakoupeno v KAMODY.CZ

Vše v pořádku , jsem spokojen .

• , zakoupeno v Profi stavba

Výrobek znám,již jsem měla, ale přestal fungovat cca po 3 letech. Jinak vyhovuje

• Pokud funguje OK
    • První Auraton 2020 fungoval 27 měsíců. Druhý fungoval 26 měsíců.JIž nikdy Auraton

Zajímavá doba funkčnosti.

(značka)

mrzí nás Vaše špatná zkušenost s naším výrobkem. Na všechny nabízené produkty je poskytována záruka v minimální délce trvání 36 měsíců. Stačilo se na nás obrátit a s řešením reklamace bychom pomohli. Pokud zboží měníme za nové, tak vám opět běží tříletá záruka. Po skončení záruční lhůty se vždy snažíme zákazníkům nabídnout pozáruční servis a náhradní díly za přátelské ceny.
    Roman Brtník
    AURATON s.r.o.