AURATON 3021 RTH

• Zatím ani sušička nedokázala přijímač výrazněji zarušit
    • Přijímač přijímá i v domě s 45cm zdmi

škoda, že má pouze dvě teploty

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• Uživatelsky velmi přívětivý, vše jde jednoduše nastavit a ovládat.
    • Součástí balení je i malý stojánek, což jsem velmi oceni, jelikož termostat nemám na pevno na zdi.

Celková spokojenost s tímto termostatem, vybíral jsem právě proto aby byl uživatelsky jednoduchý. Termostatů máme v práci a doma několik a tak dobře vím jak jsou některé složité, nepochopitelné, že buď mi trvá několik minut než se zorientuji nebo bych ho rovnou nejraději rozmlátil ...
    Tady jsem velmi spokojen, můžu si jednoduše nastavit vše, teploty, dny, programy, prostě paráda. Vřele doporučuji běžným uživatelům !

Typ
programovatelné
Speciální funkce
Podsvícený displej
Druh
prostorové

Šetřete náklady na topení a regulujte topnou techniku za pomoci termostatu. Vybírejte z termostatů bezdrátových, dotykových i s otočným knoflíkem či tlačítkem. Bezdrátový programovatelný termostat s týdenním programem, podsvícený displej, 9 programů (6 uživatelských). Popis Obdobné programování jako AURATON 2025 Podsvícený displej 9 programů (6 uživatelských) Bezdrátová komunikace na frekvenci 868MHz Práce se zatížením do 16A Algoritmus s pamětí spínacího cyklu: Unikátní algoritmus analyzuje a ukládá do vlastní paměti cyklus spínání posledních 24 hodin. V případě ztráty komunikace s vysílačem začne přijímač spínat topné médium podle výpočtu posledních 24 hodin do doby, než dojde k obnovení bezdrátové komunikace Specifikace Bezdrátový regulátor teploty AURATON 3021 RTH: Rozsah provozní teploty: 0 až 45°C Teplotní rozsah nastavení: 5-30°C Hystereze: ± 0,2°C / ± 0,4°C Počet teplotních úrovních: 2 Teplota Frost: ANO (7°C) Programování: Týdenní cyklus Kontrola stavu:    LCD Maximální zátěž: 16A Napájení 3021R: 2xAAA 1,5V RTH přijímač: 230V/50Hz (součást balení) Dosah: v průměrné budově, při standardní konstrukci stěn cca 30m, na otevřeném prostranství až 300m. Podívejte se i na další termostaty Auraton a ostatní termostaty z naší nabídky.

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Snadná instalace
    • Zatím ani sušička nedokázala přijímač výrazněji zarušit
    • Přijímač přijímá i v domě s 45cm zdmi

škoda, že má pouze dvě teploty

• Dva po sobě koupeny Auraton 2020 a 2520 vydrželi pracovat těsně po dobu záruky.Jeden 27 mesíců, druhý 26 měsíců.

Nanic

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• Uživatelsky velmi přívětivý, vše jde jednoduše nastavit a ovládat.